Kurumsal

Firmamız

Firmamız; Bursa'da yalnız Proje Danışmanlığı konusunda değil diğer hizmet başlıklarımız da da tecrübeli ve alanlarında uzman Şenay DEMİR ve Nermin YAMAN tarafından kurulmuş olup, Türkiye genelinde her ilimizde % 100 müşteri memnuniyeti sağlamış olarak başarılı projelere imza atmak amacıyla yola çıkmıştır.


Doğru Açı Proje Danışmanlık Hizmetleri, alanında tecrübe sahibi kadrosu ve profesyonel danışmanlık anlayışı ile siz değerli yatırımcılarımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Nermin YAMAN
Nermin YAMANKurucu Ortak[email protected]
Vizyonumuz
Sektörde bilinen bireysel güvenilirliliğimizi kurumsal anlamda da sürdürerek yatırımcılarımız ile yenilikçi, bilimsel gerçekliğe uygun, kaliteden ödün vermeden minimum maliyet ile maksimum fayda sağlayacak verimliliği ve geri dönüş oranı yüksek yatırımlara imza atarak ülkemize sosyo-ekonomik fayda sağlayacak ve yatırımcılarımızı yatırımlarının yönetimi konusunda da yalnız bırakmayacak bir aile kurmaktır.
Misyonumuz
Hizmet alanlarımızın tümünde yatırımcılarımızın projelerini onların ihtiyaçlarını anlayarak hazırladığımız doğru bir plan dahilinde onlar için en doğru destek(hibe) kaynaklarına yönlendirerek; tüm proje paydaşları ile güçlü iletişim kurarak; kaynak, bilgi ve becerileri doğru bir bakış açısı ile değerlendirip projenin yönetiminden kontrolüne tüm aşamalarında tecrübelerimiz ile uygulanabilir çözümler sunarak ve başarı ile faaliyete geçirmektir. "Doğru Açı ile gerçekleştirdiğiniz projelerle ulaştığınız yer sadece var olan projenizin başarı ile sonuçlandığı yer değil; aynı zamanda da yeni projelerinizin başlangıç noktası olacaktır..."